..: Trasa vlaku Os 9008 - JŘ 2009 :..
Os 9008
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 11.27 4
  Poříčí nad Sázavou  11.32 11.32  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11.37 11.37  
  Pecerady  11.41 11.41  
  Týnec nad Sázavou  11.47 11.48 3
  Chrást nad Sázavou  11.50 11.50  
  Krhanice  11.55 11.55  
  Prosečnice  11.59 11.59  
  Kamenný Přívoz  12.01 12.01  
  Jílové u Prahy  12.07 12.21 2
  Luka pod Medníkem  12.27 12.27  
  Petrov u Prahy  12.32 12.32  
  Petrov-Chlomek  12.35 12.35  
  Davle  12.38 12.39 3
  Skochovice  12.45 12.45  
  Vrané nad Vltavou  12.49 12.57 3
  Dolní Břežany-Jarov  13.00 13.00  
  Praha-Zbraslav  13.04 13.05 3
  Praha-Komořany  13.09 13.09  
  Praha-Modřany zastávka  13.12 13.12  
  Praha-Braník  13.17 13.17 3
  Praha-Krč  13.22 13.22 2/2
  Praha-Vršovice  13.30 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster