..: Trasa vlaku Os 9007 - JŘ 2009 :..
Os 9007
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 9.14 2
  Praha-Krč  9.21 9.22 2/2
  Praha-Braník  9.26 9.27 3
  Praha-Modřany zastávka  9.30 9.30  
  Praha-Komořany  9.35 9.35  
  Praha-Zbraslav  9.39 9.45 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.48 9.48  
  Vrané nad Vltavou  9.52 9.53 2
  Skochovice  9.55 9.55  
  Davle  10.03 10.04 2
  Petrov-Chlomek  10.07 10.07  
  Petrov u Prahy  10.10 10.10  
  Luka pod Medníkem  10.16 10.16  
  Jílové u Prahy  10.22 10.23 2
  Kamenný Přívoz  10.28 10.28  
  Prosečnice  10.30 10.30  
  Krhanice  10.34 10.34  
  Chrást nad Sázavou  10.38 10.38  
  Týnec nad Sázavou  10.41 10.42 2
  Pecerady  10.46 10.46  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  10.52 10.52  
  Poříčí nad Sázavou  10.56 10.56  
  Čerčany  11.02 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster