Os 9006 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 8.20 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 8.25 | 8.25 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 8.30 | 8.30 | |||
Pecerady | 8.34 | 8.34 | |||
Týnec nad Sázavou | 8.40 | 8.46 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 8.48 | 8.48 | |||
Krhanice | 8.53 | 8.53 | |||
Prosečnice | 8.57 | 8.57 | |||
Kamenný Přívoz | 8.59 | 8.59 | |||
Jílové u Prahy | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 9.12 | 9.12 | |||
Petrov u Prahy | 9.17 | 9.17 | |||
Petrov-Chlomek | 9.20 | 9.20 | |||
Davle | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Skochovice | 9.30 | 9.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.34 | 9.35 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Zbraslav | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Praha-Komořany | 9.47 | 9.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 9.50 | 9.50 | |||
Praha-Braník | 9.55 | 9.55 | 3 | ||
Praha-Krč | 10.00 | 10.00 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 10.08 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci