..: Trasa vlaku Os 9006 - JŘ 2009 :..
Os 9006
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 8.20 4
  Poříčí nad Sázavou  8.25 8.25  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  8.30 8.30  
  Pecerady  8.34 8.34  
  Týnec nad Sázavou  8.40 8.46 3
  Chrást nad Sázavou  8.48 8.48  
  Krhanice  8.53 8.53  
  Prosečnice  8.57 8.57  
  Kamenný Přívoz  8.59 8.59  
  Jílové u Prahy  9.05 9.06 2
  Luka pod Medníkem  9.12 9.12  
  Petrov u Prahy  9.17 9.17  
  Petrov-Chlomek  9.20 9.20  
  Davle  9.23 9.24 3
  Skochovice  9.30 9.30  
  Vrané nad Vltavou  9.34 9.35 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.38 9.38  
  Praha-Zbraslav  9.42 9.43 3
  Praha-Komořany  9.47 9.47  
  Praha-Modřany zastávka  9.50 9.50  
  Praha-Braník  9.55 9.55 3
  Praha-Krč  10.00 10.00 2/2
  Praha-Vršovice  10.08 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster