..: Trasa vlaku Os 9005 - JŘ 2009 :..
Os 9005
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 8.35 2
  Praha-Krč  8.42 8.43 2/2
  Praha-Braník  8.47 8.49 3
  Praha-Modřany zastávka  8.52 8.52  
  Praha-Komořany  8.57 8.57  
  Praha-Zbraslav  9.01 9.02 3
  Dolní Břežany-Jarov  9.05 9.05  
  Vrané nad Vltavou  9.09 9.10 2
  Skochovice  9.12 9.12  
  Davle  9.20 9.26 2
  Petrov-Chlomek  9.29 9.29  
  Petrov u Prahy  9.32 9.32  
  Luka pod Medníkem  9.38 9.38  
  Jílové u Prahy  9.44 9.46 2
  Kamenný Přívoz  9.51 9.51  
  Prosečnice  9.53 9.53  
  Krhanice  9.57 9.57  
  Chrást nad Sázavou  10.01 10.01  
  Týnec nad Sázavou  10.04 10.07 2
  Pecerady  10.11 10.11  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  10.17 10.17  
  Poříčí nad Sázavou  10.21 10.21  
  Čerčany  10.27 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster