..: Trasa vlaku Os 9004 - JŘ 2009 :..
Os 9004
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 6.28 4
  Poříčí nad Sázavou  6.33 6.33  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  6.38 6.38  
  Pecerady  6.42 6.42  
  Týnec nad Sázavou  6.48 6.49 3
  Chrást nad Sázavou  6.51 6.51  
  Krhanice  6.56 6.56  
  Prosečnice  7.00 7.00  
  Kamenný Přívoz  7.02 7.02  
  Jílové u Prahy  7.08 7.09 2
  Luka pod Medníkem  7.15 7.15  
  Petrov u Prahy  7.20 7.20  
  Petrov-Chlomek  7.23 7.23  
  Davle  7.26 7.27 3
  Skochovice  7.33 7.33  
  Vrané nad Vltavou  7.37 7.38 3
  Dolní Břežany-Jarov  7.41 7.41  
  Praha-Zbraslav  7.45 7.46 3
  Praha-Komořany  7.50 7.50  
  Praha-Modřany zastávka  7.53 7.53  
  Praha-Braník  7.58 7.58 3
  Praha-Krč  8.03 8.03 2/2
  Praha-Vršovice  8.11 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster