Os 9004 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 6.28 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 6.33 | 6.33 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 6.38 | 6.38 | |||
Pecerady | 6.42 | 6.42 | |||
Týnec nad Sázavou | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 6.51 | 6.51 | |||
Krhanice | 6.56 | 6.56 | |||
Prosečnice | 7.00 | 7.00 | |||
Kamenný Přívoz | 7.02 | 7.02 | |||
Jílové u Prahy | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 7.15 | 7.15 | |||
Petrov u Prahy | 7.20 | 7.20 | |||
Petrov-Chlomek | 7.23 | 7.23 | |||
Davle | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Skochovice | 7.33 | 7.33 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.37 | 7.38 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.41 | 7.41 | |||
Praha-Zbraslav | 7.45 | 7.46 | 3 | ||
Praha-Komořany | 7.50 | 7.50 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Praha-Braník | 7.58 | 7.58 | 3 | ||
Praha-Krč | 8.03 | 8.03 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 8.11 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci