..: Trasa vlaku Os 9003 - JŘ 2009 :..
Os 9003
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 7.11 2
  Praha-Krč  7.18 7.19 2/2
  Praha-Braník  7.23 7.30 3
  Praha-Modřany zastávka  7.33 7.33  
  Praha-Komořany  7.38 7.38  
  Praha-Zbraslav  7.42 7.47 3
  Dolní Břežany-Jarov  7.50 7.50  
  Vrané nad Vltavou  7.54 7.55 2
  Skochovice  7.57 7.57  
  Davle  8.05 8.06 2
  Petrov-Chlomek  8.09 8.09  
  Petrov u Prahy  8.12 8.12  
  Luka pod Medníkem  8.18 8.18  
  Jílové u Prahy  8.24 8.25 2
  Kamenný Přívoz  8.30 8.30  
  Prosečnice  8.32 8.32  
  Krhanice  8.36 8.36  
  Chrást nad Sázavou  8.40 8.40  
  Týnec nad Sázavou  8.43 8.44 2
  Pecerady  8.48 8.48  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  8.54 8.54  
  Poříčí nad Sázavou  8.58 8.58  
  Čerčany  9.04 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster