..: Trasa vlaku Os 9002 - JŘ 2009 :..
Os 9002
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 5.20 4
  Poříčí nad Sázavou  5.25 5.25  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  5.30 5.30  
  Pecerady  5.34 5.34  
  Týnec nad Sázavou  5.40 5.41 3
  Chrást nad Sázavou  5.43 5.43  
  Krhanice  5.48 5.48  
  Prosečnice  5.52 5.52  
  Kamenný Přívoz  5.54 5.54  
  Jílové u Prahy  6.00 6.01 2
  Luka pod Medníkem  6.07 6.07  
  Petrov u Prahy  6.12 6.12  
  Petrov-Chlomek  6.15 6.15  
  Davle  6.18 6.19 3
  Skochovice  6.25 6.25  
  Vrané nad Vltavou  6.29 6.30 3
  Dolní Břežany-Jarov  6.33 6.33  
  Praha-Zbraslav  6.37 6.38 3
  Praha-Komořany  6.42 6.42  
  Praha-Modřany zastávka  6.45 6.45  
  Praha-Braník  6.50 6.50 3
  Praha-Krč  6.55 6.55 2/2
  Praha-Vršovice  7.03 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster