..: Trasa vlaku Os 9001 - JŘ 2009 :..
Os 9001
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  0.00 5.44 2
  Praha-Vršovice  5.48 5.52 2
  Praha-Krč  6.00 6.01 2/2
  Praha-Braník  6.05 6.06 3
  Praha-Modřany zastávka  6.09 6.09  
  Praha-Komořany  6.14 6.14  
  Praha-Zbraslav  6.18 6.19 3
  Dolní Břežany-Jarov  6.22 6.22  
  Vrané nad Vltavou  6.26 6.31 2
  Skochovice  6.33 6.33  
  Davle  6.41 6.42 2
  Petrov-Chlomek  6.45 6.45  
  Petrov u Prahy  6.48 6.48  
  Luka pod Medníkem  6.54 6.54  
  Jílové u Prahy  7.00 7.11 2
  Kamenný Přívoz  7.16 7.16  
  Prosečnice  7.18 7.18  
  Krhanice  7.22 7.22  
  Chrást nad Sázavou  7.26 7.26  
  Týnec nad Sázavou  7.29 7.30 2
  Pecerady  7.34 7.34  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  7.40 7.40  
  Poříčí nad Sázavou  7.44 7.44  
  Čerčany  7.50 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster