..: Trasa vlaku Os 9000 - JŘ 2009 :..
Os 9000
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 3.52 4
  Poříčí nad Sázavou  3.57 3.57  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  4.02 4.02  
  Pecerady  4.06 4.06  
  Týnec nad Sázavou  4.12 4.28 3
  Chrást nad Sázavou  4.30 4.30  
  Krhanice  4.35 4.35  
  Prosečnice  4.39 4.39  
  Kamenný Přívoz  4.41 4.41  
  Jílové u Prahy  4.47 4.48 2
  Luka pod Medníkem  4.54 4.54  
  Petrov u Prahy  4.59 4.59  
  Petrov-Chlomek  5.02 5.02  
  Davle  5.05 5.06 3
  Skochovice  5.12 5.12  
  Vrané nad Vltavou  5.16 5.17 3
  Dolní Břežany-Jarov  5.20 5.20  
  Praha-Zbraslav  5.24 5.25 3
  Praha-Komořany  5.29 5.29  
  Praha-Modřany zastávka  5.32 5.32  
  Praha-Braník  5.37 5.37 3
  Praha-Krč  5.42 5.42 2/2
  Praha-Vršovice  5.50 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster