Os 8911 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + Bt283 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 16.09 | 4v | ||
Plzeň-Koterov | 16.15 | 16.16 | 4 | ||
Starý Plzenec | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Šťáhlavy | 16.25 | 16.26 | 1 | ||
Nezvěstice | 16.29 | 16.31 | |||
Zdemyslice | 16.34 | 16.35 | |||
Blovice | 16.38 | 16.40 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 16.44 | 16.46 | 3 | ||
Srby | 16.49 | 16.49 | |||
Nepomuk | 16.54 | 16.56 | 3 | ||
Mileč | 17.01 | 17.01 | |||
Nekvasovy | 17.04 | 17.05 | |||
Kovčín | 17.08 | 17.08 | |||
Pačejov | 17.11 | 17.12 | 4 | ||
Jetenovice | 17.16 | 17.16 | |||
Velký Bor | 17.20 | 17.20 | |||
Horažďovice předměstí | 17.24 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci