Os 8829 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 10.52 | 3 | ||
Srbsko | 10.57 | 10.57 | |||
Karlštejn | 11.01 | 11.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 11.05 | 11.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 11.08 | 11.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 11.12 | 11.13 | 1/3 | ||
Všenory | 11.15 | 11.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.18 | 11.19 | |||
Černošice | 11.21 | 11.22 | |||
Praha-Radotín | 11.26 | 11.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 11.30 | 11.31 | |||
Praha-Smíchov | 11.37 | 11.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci