Os 8827 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 10.22 | 3 | ||
Srbsko | 10.27 | 10.27 | |||
Karlštejn | 10.31 | 10.31 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 10.35 | 10.35 | 1/4 | ||
Řevnice | 10.38 | 10.39 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 10.42 | 10.43 | 1/3 | ||
Všenory | 10.45 | 10.46 | |||
Černošice-Mokropsy | 10.48 | 10.49 | |||
Černošice | 10.51 | 10.52 | |||
Praha-Radotín | 10.56 | 10.57 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 11.00 | 11.01 | |||
Praha-Smíchov | 11.07 | 11.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci