Os 8821 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 8.52 | 3 | ||
Srbsko | 8.57 | 8.57 | |||
Karlštejn | 9.01 | 9.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.05 | 9.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 9.08 | 9.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 9.12 | 9.13 | 1/3 | ||
Všenory | 9.15 | 9.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.18 | 9.19 | |||
Černošice | 9.21 | 9.22 | |||
Praha-Radotín | 9.26 | 9.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.30 | 9.31 | |||
Praha-Smíchov | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy