Os 8817 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 7.52 | 3 | ||
Srbsko | 7.57 | 7.57 | |||
Karlštejn | 8.01 | 8.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.05 | 8.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 8.08 | 8.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 8.12 | 8.13 | 1/3 | ||
Všenory | 8.15 | 8.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.18 | 8.19 | |||
Černošice | 8.21 | 8.22 | |||
Praha-Radotín | 8.26 | 8.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.30 | 8.31 | |||
Praha-Smíchov | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci