Os 8813 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 6.52 | 3 | ||
Srbsko | 6.57 | 6.57 | |||
Karlštejn | 7.01 | 7.01 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 7.05 | 7.05 | 1/4 | ||
Řevnice | 7.08 | 7.09 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 7.12 | 7.13 | 1/3 | ||
Všenory | 7.15 | 7.16 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.18 | 7.19 | |||
Černošice | 7.21 | 7.22 | |||
Praha-Radotín | 7.26 | 7.27 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 7.30 | 7.31 | |||
Praha-Smíchov | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci