R 873 „Špilberk“ | |
Řazení vlaku: 363 + AB350 + BDs450 + 3xB256 + 2xB255 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 13.40 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 13.44 | 13.45 | 3 | ||
Kolín | 14.31 | 14.33 | 2 | ||
Přelouč | 14.50 | 14.52 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.01 | 15.06 | 4 | ||
Choceň | 15.26 | 15.28 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 15.41 | 15.43 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 15.52 | 15.59 | 4 | ||
Svitavy | 16.10 | 16.11 | 2/3 | ||
Letovice | 16.29 | 16.30 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 16.37 | 16.38 | 1/3 | ||
Blansko | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.11 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci