..: Trasa vlaku Os 8724 - JŘ 2009 :..
Os 8724
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice  0.00 20.42 3
  Nová Ves nad Lužnicí  20.48 20.49 1
  Dvory nad Lužnicí  20.54 20.54  
  Hrdlořezy  20.56 20.56  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  20.59 20.59  
  Suchdol nad Lužnicí  21.01 21.03 3
  Majdalena  21.08 21.09 3
  Majdalena zastávka  21.11 21.11  
  Třeboň lázně  21.19 21.19  
  Třeboň  21.21 21.22 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  21.26 21.26  
  Lomnice nad Lužnicí  21.31 21.32 2
  Frahelž  21.35 21.35  
  Vlkov nad Lužnicí  21.38 21.38  
  Veselí nad Lužnicí  21.44 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster