..: Trasa vlaku Os 8704 - JŘ 2009 :..
Os 8704
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice  0.00 6.06 1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  6.11 6.12 1
  Dvory nad Lužnicí  6.17 6.17  
  Hrdlořezy  6.20 6.20  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  6.23 6.23  
  Suchdol nad Lužnicí  6.25 6.26 3
  Majdalena  6.31 6.32 3
  Majdalena zastávka  6.35 6.35  
  Třeboň lázně  6.43 6.44  
  Třeboň  6.46 6.54 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  6.58 6.58  
  Lomnice nad Lužnicí  7.02 7.06 2
  Frahelž  7.09 7.09  
  Vlkov nad Lužnicí  7.13 7.13  
  Veselí nad Lužnicí  7.18 0.00 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster