..: Trasa vlaku Os 8700 - JŘ 2009 :..
Os 8700
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice  0.00 4.03 1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  4.08 4.09 1
  Dvory nad Lužnicí  4.14 4.14  
  Hrdlořezy  4.17 4.17  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  4.19 4.20  
  Suchdol nad Lužnicí  4.22 4.23 3
  Majdalena  4.28 4.29 3
  Majdalena zastávka  4.32 4.32  
  Třeboň lázně  4.39 4.40  
  Třeboň  4.43 4.44 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  4.48 4.48  
  Lomnice nad Lužnicí  4.52 4.55 2
  Frahelž  4.58 4.58  
  Vlkov nad Lužnicí  5.02 5.02  
  Veselí nad Lužnicí  5.07 0.00 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster