R 866 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB256 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 6.44 | II | ||
Blansko | 7.06 | 7.08 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Letovice | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Svitavy | 7.43 | 7.44 | 3 | ||
Česká Třebová | 7.56 | 8.05 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 8.13 | 8.15 | pražské/2 | ||
Choceň | 8.28 | 8.30 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.50 | 8.56 | 3 | ||
Přelouč | 9.04 | 9.06 | 2 | ||
Kolín | 9.24 | 9.26 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 10.17 | 10.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.22 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci