Os 8611 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 15.04 | 4 | ||
Nové Hodějovice | 15.07 | 15.07 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Trocnov | 15.22 | 15.22 | |||
Radostice u Trocnova | 15.24 | 15.24 | |||
Borovany | 15.28 | 15.29 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 15.33 | 15.33 | |||
Jílovice | 15.37 | 15.38 | 1/1 | ||
Petříkov | 15.44 | 15.44 | |||
Nové Hrady | 15.49 | 15.52 | 1/3 | ||
Vyšné | 15.57 | 15.57 | |||
České Velenice | 16.05 | 16.07 | 3 | ||
Gmünd NÖ | 16.11 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci