Os 8610 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Gmünd NÖ | 0.00 | 12.19 | 3 | ||
České Velenice | 12.23 | 12.25 | 3 | ||
Vyšné | 12.32 | 12.32 | |||
Nové Hrady | 12.37 | 12.42 | 1/3 | ||
Petříkov | 12.46 | 12.46 | |||
Jílovice | 12.51 | 12.52 | 1/1 | ||
Hluboká u Borovan | 12.55 | 12.55 | |||
Borovany | 12.59 | 13.00 | 1/2 | ||
Radostice u Trocnova | 13.03 | 13.03 | |||
Trocnov | 13.05 | 13.05 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Nové Hodějovice | 13.17 | 13.17 | |||
České Budějovice | 13.21 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci