Vlak 8418 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 21.01 | 2/1 | ||
Nasavrky | 21.07 | 21.07 | |||
Balkova Lhota | 21.12 | 21.12 | 3 | ||
Meziříčí | 21.14 | 21.14 | |||
Padařov | 21.19 | 21.19 | |||
Božejovice | 21.23 | 21.23 | 2 | ||
Sepekov | 21.30 | 21.30 | |||
Milevsko | 21.34 | 21.34 | 3 | ||
Líšnice | 21.38 | 21.38 | |||
Branice | 21.42 | 21.43 | 3 | ||
Stehlovice | 21.45 | 21.45 | |||
Jetětice | 21.49 | 21.49 | |||
Červená nad Vltavou | 21.51 | 21.52 | 3 | ||
Vlastec | 21.58 | 21.58 | 2 | ||
Záhoří | 22.04 | 22.05 | 3 | ||
Vrcovice | 22.09 | 22.09 | |||
Písek město | 22.13 | 22.13 | 2 | ||
Písek | 22.17 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci