Os 8358/9 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + Bmto292 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 19.12 | 3/3 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 20.52 | 3 | ||
Smyslov | 19.18 | 19.18 | |||
Švábov | 20.55 | 20.55 | |||
Dobronice u Chýnova | 19.21 | 19.21 | |||
Batelov | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Chýnov | 19.25 | 19.26 | 2 | ||
Dolní Cerekev | 21.07 | 21.07 | |||
Pořín | 19.32 | 19.32 | |||
Kostelec u Jihlavy | 21.10 | 21.11 | 4 | ||
Obrataň | 19.39 | 19.39 | 2 | ||
Dvorce | 21.15 | 21.15 | |||
Šimpach | 19.42 | 19.42 | |||
Rantířov | 21.19 | 21.19 | 2 | ||
Pacov | 19.47 | 19.47 | 3 | ||
Jihlava-Staré Hory | 21.24 | 21.24 | |||
Leskovice | 19.55 | 19.55 | |||
Jihlava město | 21.26 | 21.27 | 2 | ||
Nová Cerekev | 19.59 | 20.01 | 3 | ||
Jihlava | 21.30 | 21.35 | 1 | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 21.39 | 0.00 | |||
Vlásenice | 20.06 | 20.06 | |||
Pelhřimov | 20.14 | 20.17 | 2 | ||
Rynárec | 20.20 | 20.20 | |||
Zajíčkov | 20.25 | 20.25 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 20.29 | 20.30 | 1 | ||
Nová Buková | 20.33 | 20.34 | |||
Hříběcí | 20.38 | 20.39 | |||
Horní Cerekev | 20.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci