Os 8266 | |
Řazení vlaku: 749 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 16.08 | 2/2 | ||
Chotoviny | 16.15 | 16.16 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 16.20 | 16.25 | 3 | ||
Mezno | 16.28 | 16.28 | |||
Střezimíř | 16.32 | 16.34 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 16.37 | 16.37 | |||
Ješetice | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Heřmaničky | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Votice | 16.51 | 16.55 | 2 | ||
Olbramovice | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Tomice | 17.03 | 17.04 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 17.08 | 17.11 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 17.16 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci