Os 8264 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 15.07 | 2/1 | ||
Chotoviny | 15.17 | 15.17 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 15.24 | 15.24 | 4 | ||
Mezno | 15.28 | 15.28 | |||
Střezimíř | 15.33 | 15.35 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 15.38 | 15.38 | |||
Ješetice | 15.41 | 15.41 | 3 | ||
Heřmaničky | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Votice | 15.53 | 15.54 | 3 | ||
Olbramovice | 15.58 | 15.59 | 3 | ||
Tomice | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 16.09 | 16.11 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 16.17 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci