Os 7941 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čimelice | 0.00 | 4.33 | 2 | ||
Horní Nerestce | 4.37 | 4.37 | |||
Mirovice | 4.40 | 4.40 | |||
Myslín | 4.43 | 4.43 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 4.47 | 4.47 | |||
Březnice | 4.50 | 4.56 | 4 | ||
Tochovice | 5.01 | 5.02 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 5.05 | 5.06 | |||
Milín | 5.09 | 5.10 | 3 | ||
Příbram | 5.17 | 5.22 | 2 | ||
Bratkovice | 5.28 | 5.29 | 1 | ||
Jince | 5.35 | 5.36 | 3 | ||
Rejkovice | 5.40 | 5.40 | |||
Lochovice | 5.46 | 5.49 | 3 | ||
Libomyšl | 5.52 | 5.53 | |||
Zdice | 5.58 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci