Os 7925 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 0.00 | 10.35 | 3 | ||
Heřmaň | 10.40 | 10.40 | |||
Putim | 10.43 | 10.43 | 3 | ||
Písek | 10.48 | 10.49 | 4 | ||
Písek zastávka | 10.51 | 10.51 | |||
Čížová | 10.58 | 10.58 | 2 | ||
Vráž u Písku | 11.05 | 11.05 | 1 | ||
Dolní Ostrovec | 11.09 | 11.09 | |||
Smetanova Lhota | 11.13 | 11.13 | |||
Čimelice | 11.16 | 11.17 | 2 | ||
Horní Nerestce | 11.21 | 11.21 | |||
Mirovice | 11.24 | 11.26 | 2 | ||
Myslín | 11.29 | 11.29 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 11.32 | 11.32 | |||
Březnice | 11.36 | 0.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci