Os 7922 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 0.00 | 4.28 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 4.31 | 4.31 | |||
Myslín | 4.35 | 4.35 | |||
Mirovice | 4.38 | 4.41 | 3 | ||
Horní Nerestce | 4.44 | 4.44 | |||
Čimelice | 4.48 | 4.48 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 4.52 | 4.52 | |||
Dolní Ostrovec | 4.56 | 4.56 | |||
Vráž u Písku | 5.00 | 5.02 | 2 | ||
Čížová | 5.08 | 5.08 | 2 | ||
Písek zastávka | 5.14 | 5.14 | |||
Písek | 5.17 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci