Os 7909 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 0.00 | 14.35 | 3 | ||
Heřmaň | 14.40 | 14.40 | |||
Putim | 14.43 | 14.43 | 3 | ||
Písek | 14.48 | 14.49 | 4 | ||
Písek zastávka | 14.51 | 14.51 | |||
Čížová | 14.58 | 14.58 | 2 | ||
Vráž u Písku | 15.05 | 15.05 | 1 | ||
Dolní Ostrovec | 15.09 | 15.09 | |||
Smetanova Lhota | 15.13 | 15.13 | |||
Čimelice | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Horní Nerestce | 15.21 | 15.21 | |||
Mirovice | 15.24 | 15.26 | 2 | ||
Myslín | 15.29 | 15.29 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 15.32 | 15.32 | |||
Březnice | 15.36 | 15.44 | 1/3 | ||
Tochovice | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 15.54 | 15.54 | |||
Milín | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Příbram | 16.06 | 16.11 | 2 | ||
Bratkovice | 16.17 | 16.18 | 1 | ||
Jince | 16.24 | 16.25 | 3 | ||
Rejkovice | 16.29 | 16.29 | |||
Lochovice | 16.35 | 16.38 | 2 | ||
Libomyšl | 16.41 | 16.42 | |||
Zdice | 16.47 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci