R 789 | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + BDs450 + 4xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 19.21 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.38 | 19.40 | 3 | ||
Lovosice | 19.56 | 19.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 20.12 | 20.13 | 1/3 | ||
Hněvice | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 20.38 | 20.39 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.04 | 0.00 | III./4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci