Os 7825 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 3xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 19.20 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 19.24 | 19.24 | |||
Chrást u Plzně | 19.31 | 19.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 19.34 | 19.34 | |||
Ejpovice | 19.37 | 19.37 | |||
Klabava | 19.39 | 19.40 | |||
Rokycany | 19.43 | 19.45 | 4 | ||
Svojkovice | 19.49 | 19.49 | |||
Holoubkov | 19.53 | 19.53 | 4 | ||
Mýto | 19.57 | 19.57 | |||
Kařízek | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Zbiroh | 20.04 | 20.05 | 3 | ||
Cerhovice | 20.09 | 20.10 | |||
Hořovice | 20.14 | 20.16 | 3 | ||
Praskolesy | 20.19 | 20.20 | |||
Stašov | 20.23 | 20.23 | |||
Zdice | 20.27 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci