R 778 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xB256 + BDs450 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 14.52 | II./3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Hněvice | 15.34 | 15.35 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 15.50 | 15.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 15.56 | 15.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.15 | 16.17 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.33 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci