Os 7664 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 12.10 | 2v | ||
Plzeň-Bílá Hora | 12.15 | 12.16 | |||
Plzeň-Bolevec | 12.19 | 12.20 | |||
Plzeň-Orlík | 12.23 | 12.23 | |||
Třemošná u Plzně | 12.26 | 12.29 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 12.34 | 12.35 | |||
Horní Bříza | 12.39 | 12.40 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 12.45 | 12.45 | |||
Kaznějov | 12.51 | 12.51 | 3 | ||
Plasy | 12.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci