Os 7631 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 0.00 | 3.43 | 2 | ||
Potvorov | 3.47 | 3.48 | |||
Mladotice | 3.54 | 3.55 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 3.57 | 3.58 | |||
Horní Hradiště | 4.02 | 4.02 | |||
Plasy | 4.05 | 4.06 | 2 | ||
Kaznějov | 4.13 | 4.14 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 4.19 | 4.20 | |||
Horní Bříza | 4.24 | 4.25 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 4.29 | 4.30 | |||
Třemošná u Plzně | 4.35 | 4.36 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 4.38 | 4.39 | |||
Plzeň-Bolevec | 4.42 | 4.42 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 4.46 | 4.46 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 4.52 | 0.00 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci