EC 76 „Gustav Klimt“ | |
Řazení vlaku: 1216 + Bee246 + 2xBpee247 + Bmz245 + WRm813 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wien Südbahnhof | 0.00 | 6.58 | |||
Břeclav | 7.55 | 8.04 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.39 | 8.41 | II | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.19 | 10.20 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 11.29 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci