Os 7571 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plattling | 0.00 | 5.58 | 5 | ||
Pankofen | 6.01 | 6.01 | 1 | ||
Deggendorf Hbf | 6.07 | 6.13 | 1 | ||
Gotteszell | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Triefenried | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Regen | 6.45 | 6.45 | 1 | ||
Bettmannsäge | 6.50 | 6.50 | 1 | ||
Zwiesel (Bay) | 6.54 | 6.58 | 2 | ||
Ludwigsthal | 7.03 | 7.03 | 1 | ||
Bayerisch Eisenstein | 7.11 | 7.13 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 7.11 | 7.13 | 3 | ||
Železná Ruda centrum | 7.16 | 7.17 | |||
Železná Ruda město | 7.18 | 7.19 | |||
Špičák | 7.23 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci