Os 7529 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 0.00 | 20.46 | 3 | ||
Točník | 20.50 | 20.50 | 2 | ||
Dehtín | 20.53 | 20.54 | |||
Švihov u Klatov | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Červené Poříčí | 21.01 | 21.01 | |||
Borovy | 21.05 | 21.06 | |||
Lužany | 21.08 | 21.09 | |||
Přeštice | 21.12 | 21.14 | 3 | ||
Přeštice-Zastávka | 21.18 | 21.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 21.20 | 21.22 | 2 | ||
Dobřany | 21.27 | 21.29 | 3 | ||
Dobřany zastávka | 21.32 | 21.32 | |||
Plzeň-Valcha | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 21.40 | 21.41 | |||
Plzeň zastávka | 21.43 | 21.44 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 21.47 | 0.00 | 1v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci