Os 7520 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 16.10 | 1z | ||
Plzeň zastávka | 16.12 | 16.13 | |||
Plzeň-Doudlevce | 16.16 | 16.16 | |||
Plzeň-Valcha | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Dobřany zastávka | 16.24 | 16.24 | |||
Dobřany | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 16.33 | 16.35 | 1 | ||
Přeštice-Zastávka | 16.38 | 16.38 | |||
Přeštice | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Lužany | 16.46 | 16.46 | |||
Borovy | 16.48 | 16.49 | |||
Červené Poříčí | 16.53 | 16.53 | |||
Švihov u Klatov | 16.56 | 16.59 | 1 | ||
Dehtín | 17.02 | 17.02 | |||
Točník | 17.06 | 17.06 | 2 | ||
Klatovy | 17.11 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci