Os 7413 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 0.00 | 11.31 | 5 | ||
Milavče | 11.40 | 11.41 | |||
Blížejov | 11.45 | 11.46 | 3 | ||
Osvračín | 11.50 | 11.50 | |||
Staňkov | 11.55 | 11.58 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 12.03 | 12.03 | |||
Holýšov | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 12.12 | 12.12 | |||
Stod | 12.15 | 12.16 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 12.20 | 12.21 | |||
Zbůch | 12.24 | 12.25 | |||
Nýřany | 12.29 | 12.30 | 3 | ||
Tlučná | 12.34 | 12.34 | |||
Vejprnice | 12.38 | 12.39 | 3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 12.44 | 12.45 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 12.47 | 12.49 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.52 | 0.00 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci