Os 7110 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 0.00 | 16.27 | 2 | ||
Mariánské Lázně město | 16.31 | 16.31 | |||
Vlkovice | 16.37 | 16.37 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 16.41 | 16.41 | |||
Ovesné Kladruby | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Mrázov | 16.50 | 16.50 | |||
Teplá | 16.54 | 16.55 | 3 | ||
Hoštěc | 16.58 | 16.58 | |||
Poutnov | 17.03 | 17.03 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 17.07 | 17.07 | |||
Bečov nad Teplou | 17.15 | 17.15 | 3 | ||
Vodná | 17.19 | 17.19 | |||
Krásný Jez | 17.22 | 17.24 | 2 | ||
Teplička u Karlových Varů | 17.30 | 17.30 | |||
Kfely | 17.32 | 17.32 | |||
Cihelny | 17.37 | 17.37 | |||
Karlovy Vary-Březová | 17.41 | 17.41 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 17.44 | 17.44 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.49 | 18.00 | |||
Karlovy Vary | 18.05 | 18.06 | 3/3 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 18.11 | 18.11 | |||
Chodov | 18.17 | 18.17 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Královské Poříčí | 18.26 | 18.26 | |||
Sokolov | 18.29 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci