Os 7055 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 0.00 | 18.13 | |||
Karlovy Vary | 18.18 | 18.21 | 2/2 | ||
Dalovice | 18.24 | 18.24 | 5 | ||
Hájek | 18.29 | 18.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.36 | 18.37 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 18.42 | 18.42 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 18.48 | 18.48 | |||
Boč | 18.52 | 18.52 | |||
Perštejn | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Kotvina | 18.59 | 18.59 | |||
Klášterec nad Ohří | 19.04 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci