R 703 | |
Řazení vlaku: 150.2 + A151 + 7xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 14.40 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 14.44 | 14.45 | 3 | ||
Kolín | 15.31 | 15.33 | 2 | ||
Přelouč | 15.49 | 15.51 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.00 | 16.03 | 4 | ||
Choceň | 16.20 | 16.22 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 16.35 | 16.37 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 16.46 | 16.48 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 17.12 | 17.18 | 2 | ||
Červenka | 17.33 | 17.34 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.48 | 17.57 | |||
Přerov | 18.12 | 18.14 | 1 | ||
Hulín | 18.25 | 18.27 | 1/2 | ||
Otrokovice | 18.35 | 18.37 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.48 | 18.58 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 19.23 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci