Os 6948 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 0.00 | 19.11 | 1/1 | ||
Řetenice | 19.14 | 19.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 19.18 | 19.18 | |||
Háj u Duchcova | 19.23 | 19.23 | |||
Osek | 19.26 | 19.26 | |||
Lom u Mostu | 19.31 | 19.31 | |||
Louka u Litvínova | 19.34 | 19.35 | 4 | ||
Litvínov | 19.38 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci