Os 6931 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 0.00 | 6.14 | 3 | ||
Louka u Litvínova | 6.17 | 6.18 | 4 | ||
Lom u Mostu | 6.21 | 6.21 | |||
Osek | 6.27 | 6.27 | |||
Háj u Duchcova | 6.30 | 6.30 | |||
Oldřichov u Duchcova | 6.35 | 6.35 | |||
Řetenice | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 6.42 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci