Os 6889 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 0.00 | 21.09 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 21.14 | 21.15 | 3 | ||
Málkov | 21.21 | 21.21 | |||
Chomutov | 21.26 | 21.32 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 21.34 | 21.35 | |||
Jirkov zastávka | 21.38 | 21.39 | |||
Most | 21.52 | 22.04 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 22.08 | 22.09 | |||
Bílina kyselka | 22.12 | 22.13 | |||
Bílina | 22.15 | 22.16 | 1 | ||
Chotějovice | 22.18 | 22.19 | |||
Želénky | 22.21 | 22.22 | |||
Duchcov | 22.24 | 22.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 22.28 | 22.29 | 2 | ||
Řetenice | 22.32 | 22.33 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 22.36 | 22.37 | 2 | ||
Proboštov | 22.39 | 22.40 | |||
Bohosudov | 22.43 | 22.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 22.55 | 22.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci