Os 6856/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 13.04 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 14.00 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 13.08 | 13.09 | |||
Ústí nad Labem sever | 14.03 | 14.03 | 1 | ||
Bílina kyselka | 13.12 | 13.13 | |||
Neštěmice | 14.05 | 14.06 | |||
Bílina | 13.15 | 13.16 | 1 | ||
Mojžíř | 14.08 | 14.08 | |||
Chotějovice | 13.18 | 13.19 | |||
Neštědice | 14.10 | 14.10 | |||
Želénky | 13.21 | 13.22 | |||
Povrly | 14.12 | 14.12 | 2 | ||
Duchcov | 13.24 | 13.25 | |||
Povrly-Roztoky | 14.15 | 14.16 | |||
Oldřichov u Duchcova | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Dobkovice | 14.19 | 14.19 | |||
Řetenice | 13.32 | 13.33 | 3 | ||
Choratice | 14.21 | 14.22 | |||
Teplice v Čechách | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Vilsnice | 14.24 | 14.25 | |||
Děčín hlavní nádraží | 14.28 | 0.00 | 2 | ||
Proboštov | 13.39 | 13.40 | |||
Bohosudov | 13.43 | 13.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.55 | 13.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci