Os 6818/9 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 13.28 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 13.57 | 1 | ||
Vilsnice | 13.31 | 13.32 | |||
Ústí nad Labem západ | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Choratice | 13.34 | 13.35 | |||
Bohosudov | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Dobkovice | 13.36 | 13.37 | |||
Proboštov | 14.12 | 14.13 | |||
Povrly-Roztoky | 13.40 | 13.40 | |||
Teplice v Čechách | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Povrly | 13.43 | 13.44 | 1/2 | ||
Řetenice | 14.19 | 14.20 | 4 | ||
Neštědice | 13.45 | 13.46 | |||
Oldřichov u Duchcova | 14.22 | 14.23 | 2 | ||
Mojžíř | 13.47 | 13.48 | |||
Duchcov | 14.26 | 14.27 | |||
Neštěmice | 13.49 | 13.50 | |||
Želénky | 14.29 | 14.30 | |||
Ústí nad Labem sever | 13.52 | 13.52 | 1 | ||
Chotějovice | 14.32 | 14.33 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.55 | 0.00 | 1 | ||
Bílina | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 14.39 | 14.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 14.43 | 14.44 | |||
Most | 14.50 | 15.00 | 3 | ||
Třebušice | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Kyjice | 15.12 | 15.13 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 15.16 | 15.17 | |||
Odb Chomutov město | 15.20 | 15.21 | |||
Chomutov | 15.24 | 0.00 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci