..: Trasa vlaku R 680 - JŘ 2009 :..
R 680
Řazení vlaku: 362 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee61/Aee + 2xB256  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží  0.00 14.23 II
  Brno-Královo Pole  14.34 14.35 3/2
  Tišnov  14.50 14.51 2/2
  Žďár nad Sázavou  15.31 15.32 2/2
  Přibyslav  15.43 15.44 1/2
  Havlíčkův Brod  15.56 15.58 2
  Světlá nad Sázavou  16.12 16.13 7
  Golčův Jeníkov město  16.36 16.37  
  Čáslav  16.49 16.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  16.58 16.59 2/2
  Kolín  17.08 17.10 4
  Praha-Vršovice  17.59 18.00 2
  Praha hlavní nádraží  18.05 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster