R 677 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 9.56 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 10.00 | 10.01 | 3 | ||
Kolín | 10.48 | 10.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.59 | 11.00 | 2/1 | ||
Čáslav | 11.08 | 11.09 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 11.20 | 11.21 | |||
Světlá nad Sázavou | 11.44 | 11.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 12.00 | 12.02 | 3 | ||
Přibyslav | 12.14 | 12.15 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 12.28 | 12.30 | 3/1 | ||
Tišnov | 13.06 | 13.07 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 13.22 | 13.23 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 13.34 | 0.00 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci